Teslimat ve İade

Sipariş talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra, en fazla 7 (yedi) iş günü içerisinde siparişiniz anlaşmalı kargo firmasına verilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, yoğunluk, uzaklık gibi nedenlere bağlı olarak en fazla 14 (on dört) iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.
Bu süre içerisinde, siparişinizin durumu hakkındaki bilgilendirmeler paylaştığınız e-posta adresi üzerinden sizinle paylaşılacaktır.

İptal ve İade Süreci

Ürünü kargo görevlisinden teslim almadan önce, paketinde ya da ürünün hasarsız ve sağlam olduğundan emin olmalısınız. Aksi halde, ürün iadesi veya değiştirilmesi mümkün değildir.


7 (yedi) günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları varsa ürünle birlikte hediye edilen diğer ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Cayma hakkının kullanılmasını ve bilginin ulaşımını takip eden 15 (on beş) gün içerisinde ürün bedeli Alıcı’ya ödediği şekilde iade edilir. Ürün Satıcı’ya iade edilirken, ürün teslimi sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. İade kargo bedeli Satıcı’ya aittir. Ürünle beraber iade edilecek olan faturanın iade bölümü doldurularak ve Alıcı tarafından imzalanarak iade edilecektir.

Sipariş talebiniz gerçekleştikten sonra, en fazla 5 (beş) gün içerisinde,  decartline@hotmail.com adresine sipariş bilgilerinizi ve iptal nedeninizi belirten bir e-posta göndererek iptal etme hakkına sahipsiniz.
Siparişini verdiğiniz ürünün, eğer yapımına başlanmadıysa, iptal etme süreniz dolmamasına rağmen, ürün iptal hakkınız bulunmamaktadır.
İptal talebinizin tarafımıza iletildikten sonra 15 (on beş) gün içerisinde yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilecektir.